Aplikacje

3 aplikacje, które wspomogą cię w blogowaniu cz. 1.

Pisanie. To właśnie robi większość blogerów – stuka w klawiaturę, układa akapity i publikuje treści. Jednak przed opublikowaniem warto wiedzieć o czy będziemy pisać oraz wcześniej zebrać trochę informacji.

Pisząc teksty oprócz zwykłego notatnika, warto wspomagać się kilkoma aplikacjami, które ułatwią ci publikację twojego wpisu. Aplikacje te zostały zrobione przez ludzi, próbującym ułatwić tobie pracę nad twoim tekstem.

Aplikacje i narzędzia do pisania są kompaktowe i mogą być łatwo dołączane do przeglądarki w ułatwienia i skrócenia twojej pracy. Co więcej, niektóre z nich są nawet standardami branżowymi, jeśli chodzi o poprawę wydajności pisarzy i blogerów.

Oto 3 aplikacje do pisania, które mogą pomóc zarówno blogerom, jak i pisarzom w swojej pracy.

Evernote

Jako bloger, zazwyczaj musisz pracować nad pomysłami. Zdarza się, że pomysły po prostu przychodzą do ciebie w najmniej oczekiwanym momencie. Evernote to program który ułatwi ci tworzenie notatek które będą zawsze z tobą, bez względu na urządzenie z którego będziesz korzystał.

Jest to w zasadzie cyfrowy lub internetowy notebook, którego możesz używać do przechowywania swoich pomysłów. Najlepsze jest to, że Evernote pozwala również sprawdzić wszystko, co napisałeś nawet na innym urządzeniu. Jeśli jesteś trochę zbyt zajęty, by pisać, notatki dźwiękowe to również przydatna opcja w tej aplikacji.

Dokumenty Google

Dla tych z Was, którzy nie mają jeszcze możliwości finansowych Dokumenty Google są świetnym rozwiązaniem.

Wszystko, czego potrzebujesz, to konto Gmail, a same dokumenty pozwalają na współpracę wielu autorów lub użytkowników nad jednym dokumentem. Sprawia to, że pisanie lub edytowanie staje się bezbolesnym procesem.

Zoho Writer

Jeśli potrzebujesz alternatywy dla Google Docs i Evernote to polecam Zoho Writer. Jest to jeden z najpotężniejszych internetowych edytorów tekstu, który pozwala również na współpracę i testowanie dokumentu w różnych formatach dla innych urządzeń.

Jest to idealne narzędzie, gdy dysk do pisania nagle uderza w ciebie w podróży i chcesz wykorzystać zapał twojego mózgu. Posiada on czystszy interfejs niż Google Docs i oferuje doskonałą integrację WordPressa. Niezależnie od tego, czy wybierzesz tylko niektóre lub wszystkie z tych aplikacji do pisania, pisanie nigdy więcej nie będzie musiało być trudnym zadaniem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x