AplikacjePorady

5 aplikacji, które pomogą zlikwidować pożeracze czasu w internecie.

Praca daje więcej satysfakcji jeśli ją sobie dobrze rozplanujemy. Aby została wykonana prawidłowo, wymaga także większej koncentracji i samodyscypliny. Przy pokusach, jakie oferuje internet, czasem trudno jest się nam na niej skoncentrować.

Dlatego postanowiliśmy zebrać pięć aplikacji, które pomogą ci wyeliminować przeszkadzajki internetu.

Reklamy: uBlock Orgin

Denerwują Cię reklamy? Wszyscy wiemy,  że wyskakujące okienka pop-up skrzętnie mogą sprawić, że zamiast pracować, wolimy sprawdzić co w internecie piszczy. I tak minuty i godziny poświęcamy na… A deadline jest blisko.

uBlock: Firefox | Chrome | Opera

Ciekawe teksty: Instapaper

Jak dużo tekstów jest w internecie? Jak dużo jest takich które chciałbyś przeczytać później? Tu z pomocą przychodzi Instapaper. Aplikacja ta zbiera najlepsze teksty do “jednego worka”, więc użytkownik będzie mógł przeczytać je w przejrzysty sposób później.

Blogi – Feedy

Feedy przyda ci się, jeśli czytasz branżowe blogi.  Aplikacja jest swoistym czytnikiem RSS, który zbiera wpisy z twoich branżowych blogów w jedno miejsce. Ty potem odsiewasz co najlepsze, wrzucając do Instapaper lub wykorzystując je u siebie na stronie.

Social Media – socialpilot.co

A jeśli wśród rzeczy zachowanych jest coś, czym chcesz się podzielić ze znajomymi? Oto płatne narzędzie, które pozwoli Ci na publikację informacji w dowolnym terminie na takich portalach jak Twitter, Facebook, Instagram czy G+.

Link: socialpilot.co

Muzyka – Deezer

Nie od dziś wiadomo, że muzyka bardzo sprzyja koncentracji o ile… nie jest to stacja radiowa lub rock czy np. metal. Aplikacja ta posiada ograniczone zasoby muzyczne, ale i takie które zwiększą twoja kreatywność w pracy.

Ten wpis powstał przy playliście: Classical Music at Work

A Ty, jakich aplikacji używasz do pracy? Podziel się proszę w komentarzu. Pamiętaj także o naszych profilach społecznościowych, gdzie znajdziesz więcej wskazówek, by coraz lepiej kształtować Twoją markę osobistą.

facebook: https://blogler.pl/facebook

twitter: https://blogler.pl/twitter

grafika: pixabay.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x