WordpressWtyczki

A może, płatny dostęp do twojej strony?

WordPress bardzo dobrze sprawdza się w roli bloga jak i sklepu. Czasem jednak przychodzi potrzeba udostępnienia wybranej treści po dokonaniu płatności. Płatny dostęp do treści jest co raz bardziej popularny i stosowany wśród blogerów, które piszą wartościowe artykuły.

Po dokonaniu zapłaty użytkownik otrzymuje dostęp do całej zawartości artykułu. Rozwiązania tego typu pozwalają nie tylko sprzedawać formy tekstowe ale również wideo poradniki, infografiki oraz pliki do pobrania.

Dziś wybraliśmy dla Was kilka najlepszych wtyczek do płatnego dostępu, jednak musicie wiedzieć, że każdej wtyczce czegoś brakuje.

Better Pay

To wtyczka stworzono przez Polaka dla Polaków dlatego znajdziemy w niej polską bramkę płatności – transferuj oraz payu. Wtyczka pozwala ukrywać całe artykuły lub tylko fragmentu i do każdego z nich definiować osobną cenę.

Later Payu

Wtyczka pozwala na ustawienia płatności według kategorii, dla każdego postu oraz ustalić dostęp czasowy. Ustawiamy również czy artykuł ma mieć zajawkę czyli krótki fragment, który zachęca do kupna czy też nie. Wtyczkę trzeba przystosować na polskie warunki tj. bramki oraz walutę.

 

Fraxion

Prosty plugin stworzony z myślą o blogerach i ukrywaniu artykułów za płatnością. Płatność odbywa się przez Paypal.

Woocommerce Pay Per Post

Wtyczka do swojego działania potrzebuje zainstalowania Woocommerce bo to przez tą platformę odbywa się zakup. Wtyczka pozwala na odblokowanie wybranej treści lub framgnetu treści gdy klient zakupi wybrany produkt.

A jakich Ty używasz wtyczek płatnego dostępu? Podziel się z nami w komentarzach pod tekstem. Pamiętaj także o naszych profilach społecznościowych, gdzie znajdziesz więcej wskazówek, by coraz lepiej kształtować Twoją markę osobistą w pisaniu tekstów na Twoją stronę.

facebook: https://blogler.pl/facebook

twitter: https://blogler.pl/twitter

zdjęcie: pixabay

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x