BlogowaniePorady

Gdzie znaleźć odpowiednie grafiki na stronę?

Jeśli prowadzisz swoją stronę, to starasz się robić wszystko, byś miał jak najwięcej aktywnych i wiernych użytkowników. W związku z tym Twoja strona potrzebuje delikatnych upiększeń w postaci obrazów, zdjęć i grafik, które to przyciągną nowych subskrybentów do Ciebie.

Poza tekstem i merytorycznie sklejonymi wierszami potrzebujesz bodźca, by zmotywować szczególnie wzrokowców, do zaciekawienia się tym, co chcesz im przekazać. W tym celu, warto pokusić się o dobre grafiki, ilustracje czy memy. Wszytko oczywiście w granicach dobrego smaku i dopasowania do Twojego stylu i tego o czym piszesz.

Wybierając grafiki warto przede wszystkim pomyśleć, czy wpasowują się w tematykę strony. Jak będzie wyglądało zdjęcie ładnego kota, we wpisie o najnowszym motocyklu marki X? Ani tematyka zdjęcia, ani branża strony nie pasują do siebie. Dlatego właśnie tu bardzo trzeba uważać, by nie popełnić redaktorskiego samobója.

Zaczynaj od darmowych banków zdjęć takich jak pixabay.com czy avopix.com. Tu znajdziesz wysokiej klasy zdjęcia, które na odpowiedniej licencji i za odpowiednim podlinkowaniem możesz zamieścić, gdy masz coś do opublikowania.

A jakich Ty jakich banków zdjęć używasz, na swojej stronie? Podziel się z nami w komentarzach pod tekstem. Pamiętaj także o naszych profilach społecznościowych, gdzie znajdziesz więcej wskazówek, by coraz lepiej kształtować Twoją markę osobistą w pisaniu tekstów na Twoją stronę.

facebook: https://blogler.pl/facebook

twitter: https://blogler.pl/twitter

foto: pixabay

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x